Profesjonalizm

Terminowość

Wiarygodność

DOM za 300 tys.

Ekonomiczne domy, które proponujemy naszym klientom są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zaoszczędzić na budowie domu. Wybranie projektu domu dobranego do naszych potrzeb i przygotowanie go do możliwości naszych finansów może być miłym zaskoczeniem.
 
Przeraża Cię sama myśl o budowie domu? Ale bardzo chciałbyś go mieć? Wysokie koszty, masa formalności i niespodziewane sytuacje związane z projektem. Firma Fachman zadba o to, aby Twojej głowy nie zaprzątały problemy związane z etapami budowy. Swoją pomoc zaczniemy od niskiej ceny, która pozwoli Tobie realizować wielkie plany na przyszłość.
 
300 tysięcy złotych – tyle może Ciebie kosztować budowa domku w stanie „pod klucz”. Co to oznacza? To ostatni formalny etap budowy domu. Jak sama nazwa wskazuje, oznacza to, że budynek jest już gotowy do wprowadzenia się.
 
Gdy tylko podpiszemy umowę i ustalimy termin odbioru budynku Ty będziesz mógł przenieść się ze swoją rodziną do nowego domu. Nie będziesz musiał zajmować się instalacjami, tynkami, malowaniem, podłogami. Ta kwota obejmuje wszystkie prace niezbędne przed wprowadzeniem się nowych domowników.
 
Pomagamy Tobie zaoszczędzić na budowie domu gwarantując odpowiedni dobór bryły budynku oraz konstrukcji dachu. Pierwsza część prac to przygotowanie fundamentów domu, ścian, stolarki okiennej i drzwiowej oraz dachu. Zakończenie etapu surowego zamkniętego to początek prac wewnątrz budynku.
 
Następnym etapem jest wykonanie instalacji wewnętrznych, posadzek, montaż białej ceramiki, wykonanie tynków wewnętrznych i malowanie. Tak osiągamy stan „pod klucz”, czyli dom gotowy do wprowadzenia się lokatorów.
 
Jeśli zamierzasz wybudować dom proszę zostaw email, a dostaniesz przydatne informacje, ale najlepiej zadzwoń bezpośrednio do właściciela.

Stanisław Belcarz 602468919